Gro Garden

Poznaj Connie Kompost i jej przyjaciele mikroorganizmy. Żyją pod drzewami w swojej Gro Garden, obok zwierząt, a one kochają stare resztki żywności! Gdy karmisz Connie i jej przyjaciół, magiczne rzeczy zaczynają się dziać. Zaczynają produkcji odżywcze gleby, które sprawia, że ​​rośliny rosną szybciej i lepiej smakują. Więc po zebraniu się smaczne warzywa można traktować Banja królika i wszystkie inne zwierzęta w domku. Po drodze swojej kolekcji Produkt będzie również rosnąć w chłodnych elementów, dobre jedzenie, i odznaki nagradzać swoje postępy. 
Gro Ogród jest przyjemne miejsce do nauki o ogrodnictwie ekologicznej i zrównoważonego rolnictwa. Dzieci się poznać i zrozumieć problemy środowiskowe w prosty i zabawny sposób.

Poznaj Connie Kompost i jej przyjaciół - mikroorganizmy. Żyją pod drzewami w Twoim ogrodzie i kochają resztki warzyw! Gdy karmisz Connie i jej przyjaciół, magiczne rzeczy zaczynają się dziać. Zaczyna się tworzyć odżywcza gleba, która sprawia, że ​​rośliny rosną szybciej i lepiej smakują. Po zebraniu plonów, poczęstuj nimi królika i wszystkie inne zwierzęta w domku. W trakcie rozwoju gry będziesz zdobywał coraz więcej ciekawych elementów, nowych warzyw, a Twoje osiągnięcia będą nagradzane kolejnymi odznakami.

Gro Garden to przyjemne miejsce do nauki o ekologicznej uprawie roślin od najmłodszych lat. Mamy nadzieję, że zachęci Was do założenia swojego Własnego ogródka przy szkole! :)


GRO GARDEN - ZAGRAJ

  

   

   

   

      

 


Kalendarz


 

 

 

 

 

 

 

 

Darczyńcy

                                                       
 
 
 

Partnerzy

logo fee--

 logo gap
 -

Partnerzy 

logo toyota

 

 

Media

EkoNews.com.pl

zilona lekcja

http://blizejprzedszkola.pl/  

Portal Samorządowy

interklasa